Gwiazdy o akademii

polecam-jarzebowski

Tomasz Jarzębowski – Arka Gdynia

Akademia Piłkarska Galacticos to nie tylko udział w treningach i profesjonalny sprzęt oraz warunki treningowe, ale udział w licznych turniejach.

polecam-jojko

Janusz Jojko – były trener i piłkarz KSZO

Cieszę się że taka szkółka piłkarska powstała w Ostrowcu Świętokrzyskim, mieście gdzie piłka nożna jest najbardziej zakorzenioną dziedziną sportu. Kibicuje Akademii Piłkarskiej i bardzo liczę że akurat tu wyrośnie jak najwięcej młodych gwiazd. Sama nazwa Galacticos do tego zobowiązuje.

polecam-tralka

Łukasz Trałka – Lech Poznań

Wpieram Akademię Piłkarską Galacticos ponieważ zachęcają dzieci do uprawiania sportu na świeżym powietrzu, a nie przed ekranem telewizora. Cieszę się że dzieciaki na każdym treningu oprócz podstawowych elementów piłkarskich, uczą się zdrowej rywalizacji i systematyczności.

polecam-matuszczyk

Łukasz Matuszczyk – były piłkarz KSZO

Polecam Akademię Galacticos ponieważ tworzą ją młodzi ludzie, którzy sami kochają grać w piłkę, a teraz pragną tą miłością zarażać nasze najmłodsze pokolenia. Serdecznie kibicuję Akademii Galacticos.

polecam-vahan

Vahan Gevorgyan – Zawisza Bydgoszcz

Popieram to, że Akademia stara się zaszczepić sportowego ducha już u tak małych dzieci – to niesamowite, że w treningach biorą udział nawet 3-latkowie! Kiedyś to było niemożliwe. Co więcej – wśród zawodników są także dziewczynki

Facebook

Ostrowiec Świętokrzyski

502 040 067

akademia.galacticos@wp.pl